Blog posts by year

Returns blog posts by year.
  • Nieuwe kernel voor je cloud server(s)

    Zoals je wellicht hebt gelezen op diverse IT websites, is er recent een ernstig lek gevonden in de Linux kernel. Als dit lek wordt misbruikt, dan kan er root-toegang tot een server worden verkregen. Zie bijvoorbeeld het artikel op Webwereld.

    Lees meer
  • Vannacht onderhoud om stabiliteit te verbeteren

    Hierbij willen we aankondigen dat we vannacht vanaf 23:30 uur onderhoudswerkzaamheden gaan uitvoeren op ons cloud platform. Tijdens dit onderhoud zullen we enkele cloud servers moeten stoppen en starten, en zal er dus een korte downtime zijn.

    Lees meer
  • Video-demonstratie: aanmaken van een nieuwe cloud server

    Het aanmaken van een nieuwe cloud server is bij Cloud Provider is zo gepiept. Deze video laat zien hoe snel en gemakkelijk dit in zijn werk gaat.

    Lees meer
  • Bezoek Cloud Provider op de Cloud Expo

    Cloud Provider is woensdag 8 en donderdag 9 december aanwezig in de Jaarbeurs Utrecht, waar de Cloud Expo - de vakbeurs over cloud computing - gehouden wordt.

    Cloud Expo

    Lees meer
  • Cloud Computing krijgt een succesvol vervolg in 2011

    Gartner voorspelde het al in 2008, dit jaar was een groot succes voor Cloudplatformen en diensten. Ook in 2011 lijkt deze trend door te zetten, je kunt wel stellen dat 'Cloud' mainstream aan het worden is. Bij CloudProvider gaan we ook verder met de ontwikkeling van ons platform (IaaS) zo kun je volgende jaar het volgende verwachten,

    Lees meer